Hudba PDF Tlačiť E-mail

 

Ako firma Šelís pôsobíme na trhu a ponúkame svoje služby už viac ako 21 rokov. Profesionálne sa zaoberáme DJ produkciou, ozvučovením, osvetlením a moderovaním spoločenských a kultúrnych podujatí, napríklad svadieb, plesov, stužkových, zábav, jubileí, rôznych stretávok, rodinných osláv a posedení, ako aj reklamných a prezentačných podujatí či firemných večierkov.

Snažíme sa ľudí zabaviť a roztancovať, vyhovieť im tým najlepším výberom piesní zo všetkých žánrov. Neodmysliteľnou súčasťou je kvalitný zvuk s použitím profesionálnej techniky a najnovších mixovacích CD prehrávačov. Samozrejmosťou je aj kultivované uvádzanie a moderovanie celého podujatia.

V prípade samotného ozvučenia a osvetlenia disponujeme kvalitnými a viacúčelovými mixážnymi pultmi, viacerými káblovými aj mobilnými mikrofónmi, profesionálnymi zosilňovačmi a reprosústavami.  Popri vysokej kvalite ozvučenia ponúkame aj moderné a výkonné svetelné alebo dekoratívne efekty od bodových lámp cez dymostroj, po dichrofiltrové a LED diódové disko efekty, stroboskopy a skenery.

Veľkou výhodou našej ponuky je aj možnosť pripraviť zvukové záznamy v štúdiu pred podujatím podľa požiadaviek zákazníka s následnou archiváciou dát na nosiče CD, DVD a iné štandardne používané pamäťové média vo formátoch WAV a MP3.

 

Svadba

Vytvorenie tých najkrajších video spomienok z vašej svadby či rodinnej oslavy...
Fotografické zdokumentovanie celej svadby a možnosť výroby spomienkových predmetov...

DJ hudba, ozvučenie, moderovanie spoločenských     a kultúrnych podujatí...

O nás...

Ako firma Šelís pôsobíme na trhu a ponúkame svoje služby už viac ako 21 rokov. Profesionálne sa zaoberáme výrobou videozáznamov, kompletnými reportážnymi fotoslužbami, DJ produkciou a prácou starejšieho, ozvučením, osvetlením a moderovaním spoločenských a kultúrnych podujatí, napríklad svadieb, plesov, stužkových, zábav, jubileí, rôznych stretávok, rodinných osláv a posedení, reklamných a prezentačných podujatí či firemných večierkov, svätých prijímaní a birmoviek. Vždy sa snažíme vyhovieť klientovi tým najlepším výberom piesní, kvalitným zvukom, zabaviť, zanechať tie najkrajšie spomienky       z podujatia a zároveň ich zdokumentovať či už na fotografiách, alebo videozázname.

VIDEO + DJ + FOTO na vašu stužkovú slávnosť...

Výroba viackamerových videozáznamov, reportážnych fotoslužieb, disko produkcia, ozvučenie a osvetlenie stužkových slávností patria do hlavnej ponuky firmy Šelís. Po dlhoročnej práci v Nitre a okolí ponúkame študentom a profesorom bohaté skúsenosti s organizovaním stužkovej slávnosti od úvodného ceremoniálu cez program až po polnočné vyvrcholenie.

(C) Šelís - audio/video produkcia, 2010