Stužková PDF Tlačiť E-mail

 

DJ produkcia, moderovanie, ozvučenie a osvetlenie stužkových slávností patria do hlavnej ponuky našej firmy, už od roku 1999 sa špecializujeme na tento typ podujatí. Po dlhoročnej práci na stužkových slávnostiach v Nitre a okolí ponúkame študentom a profesorom bohaté skúsenosti, kvalitnú ozvučovaciu a osvetlovaciu techniku, ako aj samotné poradenstvo pri organizovaní stužkovej. Súčasťou práce DJ-ja je aj kultivované hovorené slovo, pri uvádzaní oficiálnych tancov, či programového vystúpenia študentov.

 

Študentom tiež ponúkame možnosť softvérovej úpravy alebo celkovej prípravy zvukových záznamov v štúdiu pred stužkovou slávnosťou podľa ich požiadaviek s následnou archiváciou dát na nosiče CD, DVD a iné štandardne používané pamäťové média vo formátoch WAV a MP3.

 

Technické zabezpečenie:

 

Samozrejmosťou pri ozvučení je aj profesionálna technika (RCF 4PRO, Pioneer DJ PRO), s ktorou vieme ozvučiť ako menšie, tak aj veľké priestory (PKO Nitra, Agrokomplex pavilón). Z toho dôvodu disponujeme viacerými štúdiovými mixážnymi pultmi , kde je možné napojiť väčšie množstvo mikrofónov. Študentom zároveň ponúkame možnosť napojiť hudobné nástroje jednotlivcov či celých hudobných skupín. Mikrofóny a v prípade potreby aj celkový zvuk sú upravené efektovými zariadeniami.

 

Popri vysokej kvalite ozvučenia ponúkame aj moderné a výkonné svetelné či dekoratívne efekty od bodových lámp cez dymostroj, po dichrofiltrové a LED diódové disko efekty, lasery, stroboskopy a skenery.

 

V prípade záujmu neváhajte a ozvite sa nám, radi prídeme za vami do školy, aby sme vám v rámci osobného nezáväzného stretnutia priblížili našu celkovú ponuku na stužkové slávnosti a informovali vás o presných cenových reláciách za poskytované služby.

 

Svadba

Vytvorenie tých najkrajších video spomienok z vašej svadby či rodinnej oslavy...
Fotografické zdokumentovanie celej svadby a možnosť výroby spomienkových predmetov...

DJ hudba, ozvučenie, moderovanie spoločenských     a kultúrnych podujatí...

O nás...

Ako firma Šelís pôsobíme na trhu a ponúkame svoje služby už viac ako 21 rokov. Profesionálne sa zaoberáme výrobou videozáznamov, kompletnými reportážnymi fotoslužbami, DJ produkciou a prácou starejšieho, ozvučením, osvetlením a moderovaním spoločenských a kultúrnych podujatí, napríklad svadieb, plesov, stužkových, zábav, jubileí, rôznych stretávok, rodinných osláv a posedení, reklamných a prezentačných podujatí či firemných večierkov, svätých prijímaní a birmoviek. Vždy sa snažíme vyhovieť klientovi tým najlepším výberom piesní, kvalitným zvukom, zabaviť, zanechať tie najkrajšie spomienky       z podujatia a zároveň ich zdokumentovať či už na fotografiách, alebo videozázname.

VIDEO + DJ + FOTO na vašu stužkovú slávnosť...

Výroba viackamerových videozáznamov, reportážnych fotoslužieb, disko produkcia, ozvučenie a osvetlenie stužkových slávností patria do hlavnej ponuky firmy Šelís. Po dlhoročnej práci v Nitre a okolí ponúkame študentom a profesorom bohaté skúsenosti s organizovaním stužkovej slávnosti od úvodného ceremoniálu cez program až po polnočné vyvrcholenie.

(C) Šelís - audio/video produkcia, 2010