Iné podujatia PDF Tlačiť E-mail

 

Jednou z ponúk firmy Šelís, ktorá aktívne pôsobí na trhu už viac ako 21 rokov, je tvorba videí. Venujeme sa profesionálnemu snímaniu a spracovaniu videozáznamov zo svadieb, stužkových, rodinných osláv a jubileí, svätých prijímaní, birmoviek a primícií, či rôznych reklamných a prezentačných filmov a spotov.

Cez technológie VHS, Super VHS, DV/DVCAM prešla videotvorba Šelís na technológiu spracovania obrazu v kvalite FULL HD. Pre dokonalý záznam používame profesionálne HD 3CMOS kamery SONY, profesionálne statívy a osvetlenie. V prípade potreby je podujatie snímané dvoma, tromi alebo viacerými kamerami súčasne. Nakrútený materiál je následne spracovaný nelineárnymi HD a DV strižňami na PC, kde video dostáva výslednú formu. Finálny videozáznam je archivovaný na nosičoch Blu-Ray alebo DVD, či iných pamäťových médiách.

 

Svadba

Vytvorenie tých najkrajších video spomienok z vašej svadby či rodinnej oslavy...
Fotografické zdokumentovanie celej svadby a možnosť výroby spomienkových predmetov...

DJ hudba, ozvučenie, moderovanie spoločenských     a kultúrnych podujatí...

O nás...

Ako firma Šelís pôsobíme na trhu a ponúkame svoje služby už viac ako 21 rokov. Profesionálne sa zaoberáme výrobou videozáznamov, kompletnými reportážnymi fotoslužbami, DJ produkciou a prácou starejšieho, ozvučením, osvetlením a moderovaním spoločenských a kultúrnych podujatí, napríklad svadieb, plesov, stužkových, zábav, jubileí, rôznych stretávok, rodinných osláv a posedení, reklamných a prezentačných podujatí či firemných večierkov, svätých prijímaní a birmoviek. Vždy sa snažíme vyhovieť klientovi tým najlepším výberom piesní, kvalitným zvukom, zabaviť, zanechať tie najkrajšie spomienky       z podujatia a zároveň ich zdokumentovať či už na fotografiách, alebo videozázname.

VIDEO + DJ + FOTO na vašu stužkovú slávnosť...

Výroba viackamerových videozáznamov, reportážnych fotoslužieb, disko produkcia, ozvučenie a osvetlenie stužkových slávností patria do hlavnej ponuky firmy Šelís. Po dlhoročnej práci v Nitre a okolí ponúkame študentom a profesorom bohaté skúsenosti s organizovaním stužkovej slávnosti od úvodného ceremoniálu cez program až po polnočné vyvrcholenie.

(C) Šelís - audio/video produkcia, 2010